nasiran
23 آذر 1401 - 14:34

اجرای پویش سراسری «حرف آورد» ویژه ایام فاطمیه در اردبیل

اردبیل- کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی استان اردبیل از اجرای پویش سراسری «حرف آورد» ویژه ایام فاطمیه در اردبیل خبر داد.

سارا حقی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با گرامیداشت سالروز شهادت حضرت زهرا (س) و ایام فاطمیه به اجرای طرح فرهنگی «حرف آورد» ویژه بانوان و دختران همزمان با سراسر کشور در اردبیل اشاره کرد و گفت: با هدف اجرای طرح‌های فرهنگی در فضای مجازی و ایجاد زمینه برای مشارکت گسترده بانوان در فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی، پویش سراسری «حرف آورد» با شعار «موضوع خوب، حرف خوب می آورد»، در استان اردبیل اجرا می‌شود.

وی گفت: در ایام فاطمیه بمنظور تبیین سیره زندگانی آن حضرت و ترویج فرهنگ فاطمی در جامعه، پویش سراسری «حرف آورد» ویژه بانوان و دختران جوان برگزار می‌شود تا با اجرای این طرح در قالب سخنوری، فرهنگ مطالعه و بیان معارف و نیکی‌ها در جامعه رواج یابد.

کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل به موضوعات پویش «حرف آورد» در ایام فاطمیه اشاره کرد و افزود: شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را با موضوعاتی از قبیل تبیین مکتب فاطمی و قیام حضرت زهرا (س)، تبیین جایگاه معنوی و سیاسی حضرت زهرا (س)، تبیین ولایت اجتماعی حضرت زهرا (س)، حضرت زهرا (س) بنیان گذار مکتب مقاومت و اعتراض در برابر انحراف در جامعه اسلامی، سبک زندگی حضرت زهرا (س)، مکتب تربیتی حضرت زهرا (س)، حضرت زهرا الگوی حضور و مشارکت اجتماعی زن مسلمان و تلاش بانوان برای احیای خانه مادری (هیئت ما خانه مادری ماست) به دبیرخانه پویش «حرف آورد» ارسال کنند.

کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل تصریح کرد: آثار ارسالی باید در قالب ویدئو، پادکست، کلیپ، موشن و صوت به مدت ۱ الی ۳ دقیقه‌ای، به یکی از پیام رسان های ایتا، شاد، روبیکا یا تلگرام به شماره ۰۹۹۱۷۲۲۹۴۶۸ ارسال کنند.

حقی افزود: به بانوان و دختران فعالی که بهترین و بیشترین آثار در خصوص ایام فاطمیه ارسال کنند هدایایی از طرف اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل اهدا خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 910481