nasiran
19 بهمن 1401 - 10:42

تلاش دشمنان برای بازتولید جعلی انقلاب محکوم به شکست است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: مردم ایران با برگزاری جشن باشکوه ملی در راهپیمایی۲۲بهمن دشمنان را عصبانی خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، روح الله سلگی صبح امروز در جمع مدیران اجرایی و فرهنگی مازندران بمناسبت دهه فجر انقلاب اظهار کرد: دهه فجر انقلاب مظهر رشد یافتگی ملت ایران است.
وی انقلاب اسلامی را تحول تمام عیار در زیرساخت‌های فرهنگی و تکاملی ملت ایران دانست و افزود: ماهیت انقلاب اسلامی در تقابل با استکبار و ابرقدرت‌ها است و از این رو زیر هجمه‌های وسیع دشمنان قرار دارد.
این مسؤول سیاسی با بیان این که دشمنان با باز تولید انقلاب جعلی بزرگترین اتحاد ضد ایرانی را شکل دادند یادآور شد: جریان باطل با پرچمداری منافقان و رژیم صهیونیستی از طریق اغتشاش و التهاب آفرینی در صدد تغییر جریان فکری نسل جدید کشورمان بود که با هوشیاری و بصیرت ملت همیشه در صحنه شکست خورد.
سلگی با اشاره به تلاش دشمنان برای تصویرسازی جعلی از زن با ایمان بعنوان پروژه ضد دینی خاطرنشان کرد: مدعیان دروغین دفاع از زن با استفاده ابزاری از زنان می‌کوشند تا مسیر تعالی جوانان و دختران کشورمان را منحرف کنند در حالی که زنان عفیفه ایران اسلامی با الهام از پیام رسان کربلا حضرت زینب(س) با نثار جگرگوشه‌های خود به انقلاب اسلامی در این راه جاودانه شدند.
وی با تاکید بر ضرورت روشنگری و تبیین وقایع و دستاوردهای انقلاب اسلامی لزوم معرفی مکتب سلیمانی بعنوان مکتب الهام بخش را خواستار شد و افزود: شهید سلیمانی، ایران اسلامی را در میان التهاب و آشوب منطقه به ساحل امن تبدیل کرد و ناجی جان دختران و جوانان ایرانی در برابر سفیهان تاریخ شد.
معاون استاندار مازندران با اشاره به نزدیکی ۲۲ بهمن بعنوان روز جشن ملی ایرانیان گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با حضور پرشور مردم افتخار آفرین کشور  به روز انزجار ملی از استکبار و نماد فروغ و اعتلای ایران اسلامی تبدیل خواهد شد.
سلگی با اشاره به سابقه درخشان دینی و انقلابی دیار علویان بر لزوم فراهم آوردن زمینه حضور پرشور مردم این استان در آیین جشن ملی انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کرد.
پایان پیام/۸۶۰۳۱/غ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1027053